az-ubytovani.info **** Hotel Excelsior ubytovanie Marianske Lazne

**** Hotel Excelsior ubytovanie Marianske Lazne

Hotel Marianske Lazne Excelsior

Ubytovanie  Hotel Excelsior Mariánské Lázně :
Hotel Excelsior s viac ako storočnou tradíciou v gastronomii a ubytovaní a skúsenosťami, s príjemnou atmosférou pripomínajúcou epochu začiatku minulého storočia. Orea Hotel Excelsior leží v centre mesta Mariánské Lázně na hlavnej kúpeľnej triede.

Mariánské Lázně  Hotel Excelsior ubytovanie :
Hotel Excelsior ponúka komfortné a profesionálne ubytovanie, celkom 116 lôžok, špičkovej európskej úrovne v 49 dvojlôžkových a 12 jednolôžkových izbách. Ďalej 3 apartmány pre náročnejších hostí či rodiny s deťmi. Súčasťou izieb je priestranná moderná kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom alebo vaňou a WC. Štýlový nábytok, telefon, TV so SAT a minibar s občerstvením.

Hotel Excelsior ubytovanie Mariánské Lázně reštaurácia :
Posedenie, stravovanie a gastronomia v Restaurantu "1900", Lobby baru a Churchill's Pub & Restaurantu s letnou terasou. Raňajky i večere sa podávajú formou pestrého bufetu. Restaurant "1900" s nostalgickou atmosférou a pestrou ponukou jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne uspokojí i najnáročnejších hostí. Churchill's Pub & Restaurant organizuje každý mesiac zaujímavé tematické večery s programom.

Ubytovanie v Mariánských Lázních ExcelsiorHotel balneo služby :
O Vaše nerušené pohodlie sa postará profesionálny a kvalifikovaný personál, vrátane lekárov a zdravotníkov. Liečebné a wellness služby - relaxačné procedúry + vodoliečba, sauna a solárium, liečebné kúry alebo masáže. Celú balneo prevádzku s procedúrami pre hostí s kúpeľným pobytom nájdete priamo v prvom poschodí a nie je potrebné dochádzať do iných budov. 

Hotel ubytovanie Excelsior Mariánské Lázně služby :
Vlastná strážená parkovacia plocha za budovou hotela. Sprostredkovanie výletov do turisticky atraktívnych miest v okolí aj s prievodcovskými službami pre jednotlivcov i skupiny.

Dovolenka v Čechách ubytovanie Mariánské Lázně Excelsior hotel turistika :
Zpívající fontána je v letných mesiacoch veľmi vítanou atrakciou kúpeľného korza. Na hlavnej kolonádě a v priľahlom okolí Orea hotela Excelsior jich nájdeme okolo 40. Príjemným bonusom pre hostí je blízkosť stanice MHD a východisko značených ciest pre prechádzky po Mariánských Kúpeloch a okolí.

Hotel Marianske Lazne Excelsior - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Marianske Lazne Excelsior - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Marianske Lazne Excelsior - Recepcia poskytuje zmenárenské službyHotel Marianske Lazne Excelsior - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Marianske Lazne Excelsior - hotel má reštauráciuHotel Marianske Lazne Excelsior - možnosť pripojenia na internetHotel Marianske Lazne Excelsior - k dispozícii letná terasaHotel Marianske Lazne Excelsior - golfHotel Marianske Lazne Excelsior - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Marianske Lazne Excelsior - akceptuje creditné karty VISAHotel Marianske Lazne Excelsior - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Marianske Lazne Excelsior - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Marianske Lazne Excelsior - tenis - v blízkosti hotelaHotel Marianske Lazne Excelsior - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Marianske Lazne Excelsior - Iybz sú vybavené televízoromHotel Marianske Lazne Excelsior - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Marianske Lazne Excelsior - Izby s vlastnou toaletouHotel Marianske Lazne Excelsior - v izbach je telefon